Δωρεάν αποστολή άνω των 95€
Παγκράτι 211 - 42 08 182
Ανακάλυψε τις μοναδικές χάρες που κρύβουν οι ερυθρές ποικιλίες του κρητικού αμπελώνα στις όμορφα δουλεμένες τανίνες, το ζωηρό φρουτώδες προφίλ, την αναζωογονητική οξύτητα και την κερασένια επίγευση!
Μεγάλες νύχτες στη θαλπωρή του καναπέ με επιτραπέζια, σκάκι και ένα μεγάααλο πλατό τυριά?
Είναι ένα οικογενειακό οινοποιείο που ιδρύθηκε από τους οινολόγους Βασίλη Λαδερό και Καλλιόπη Βολιτάκη με κοινή αγάπη το κρασί και στόχο την ανάδειξη των γηγενών ποικιλιών της Κρήτης. Φιλοσοφία του οινοποιείου είναι η παραγωγή ποιοτικών κρασιών με ισχυρή προσωπικότητα και δυναμικό χαρακτήρα ταιριαστά με την κρητική κουλτούρα.